FC Parzno - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zapraszamy na nową stronę!

• autor: kubusa96, 2016-04-18 23:29

Zapraszamy serdecznie na nową stronę naszej drużyny, która od września 2015 gra razem z Szerundolem Podwódka! Tam będą teraz nowe relacje. Także nowy fanpage naszej strony. Serdecznie zapraszamy do oglądania i czytania!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas! Polubiajcie nowy fanpage i odwiedzajcie nową stronę!

Fanpage: https://www.facebook.com/Szerundol-Podw%C3%B3dka-FC-Parzno-697537623636362/?fref=ts

Strona: http://szerundolfcp.futbolowo.pl

Czwarta kolejka GLPN - rywalem Szerundol

• autor: kubusa96, 2015-05-16 20:27

Jutro nasza drużyna rozegra mecz czwartej kolejki wiosennej edycji Gminnej Ligi Piłki Nożnej w Klukach. Tym razem czeka nas ,,mecz przyjaźni", bowiem naszym przeciwnikiem będzie Szerundol Podwódka. Jak wiemy, na hali raz to zawodnicy z tej drużyny grają z nami, raz ktoś od nas dołącza do nich, jednak na orliku zawsze rywalizujemy przeciwko sobie. W spotkaniach tych nie brakuje walki, bowiem oba zespoły mocno walczą o trzy punkty, jednak zawsze wszystko pozostaje w duchu sportowej rywalizacji fair play. Z pewnością podobnie będzie w jutrzejszym, gdzie oczywiście sentymentów nie będzie i nikt nie odstawi nogi, ale o żadnych złośliwościach mowy nie będzie. Na pewno nasz zespół da z siebie wszystko i interesuje nas jedynie zwycięstwo. Rywale także jednak będą ostro walczyć, bowiem ostatnie dwa mecze mocno im nie poszły i tym samym jeśli jutro stracą punkty, stracą praktycznie szanse na wysokie miejsce w tabeli.

Niedzielny mecz rozpocznie się o godzinie 15:30.

Ostatnie wydarzenia

• autor: kubusa96, 2015-05-12 22:08

W ostatnim czasie rozegrane zostały dwie kolejki rozgrywek Gminnej Ligi Piłki Nożnej w Klukach. Ponad dwa tygodnie temu mierzyliśmy się z drużyną z Kluk, natomiast w ostatnią sobotę (weekend 2-3 maja był wolny od gry) podejmowaliśmy Sokoła Kaszewice. Wyniki tych meczów są średnie, ale ogółem nie ma co narzekać. Więcej o ostatnich wydarzeniach w rozwinięciu newsa.

Czas na spotkanie z mistrzem

• autor: kubusa96, 2015-04-24 22:07

Jutro rozegrana zostanie druga kolejka w GLPN. Naszym rywalem tym razem będzie aktualny mistrz ligi, oraz zdobywca Pucharu Wójta, czyli FC Kluki. Z tym zespołem zawsze prowadziliśmy bardzo zacięte mecze, w których walka była do samego końca. Ostatnio jednak ciężko grało nam się z Klukami - ostatni mecz wygraliśmy blisko 2,5 roku temu, z kolei w poprzedniej edycji wynik był remisowy, a zwycięstwo straciliśmy na własne życzenie. Warto byłoby zatem przełamać złą passę i powalczyć o triumf. Jeśli zagramy na swoim poziomie - chociażby tak, jak tydzień temu - dobry wynik jest na wyciągnięcie ręki. Kluki ligę rozpoczęły od pokonania 9:6 Zarzecza.

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:15. Wcześniej, o 15 El Grande Kaszewice podejmie Zarzecze, natomiast o 18 Drewex Żar zagra z Osiną, a o 19:30 Sokół Kaszewice zmierzy się z Szerundolem Podwódka.

Remis na start

• autor: kubusa96, 2015-04-20 13:17

Przyzwoity początek IX edycji GLPN w wykonaniu naszej drużyny. Zremisowaliśmy z Drewexem Żar 3:3, choć mieliśmy wyraźne problemy kadrowe, jednak dzięki wielkiej determinacji i walce do końca byliśmy nawet bliscy wygranej, ostatecznie jednak podzieliliśmy się z przeciwnikiem punktami. Więcej o meczu w rozwinięciu.

Wraca GLPN

• autor: kubusa96, 2015-04-17 22:41

Już jutro startuje dziewiąta edycja Gminnej Ligi Piłki Nożnej rozgrywanej na Orliku w Klukach. Do ligi zgłosiło się osiem drużyn. Nie zagrają już Znajomi Ścichawa oraz FC Sparta, natomiast powracają El Grande Kaszewice oraz, po prawie trzyletniej przerwie, zespół z Osiny. W regulaminie większych zmian nie ma, jedynie zespoły mogą teraz ,,zatrudniać" trzech graczy spoza naszej gminy, przy czym dwóch może być zrzeszonych w klubach sportowych. Reszta pozostaje właściwie bez zmian. Tytułu broni drużyna z Kluk.

Cała pierwsza kolejka w całości zostanie rozegrana jutro. O 15 ligę otworzy mecz Osiny z Szerundolem Podwódka. Następnie o 16:30 Kluki grają z Zarzeczem, a o 18 derbowy pojedynek drużyn z Kaszewic. My natomiast gramy o 19:30 z Drewexem Żar. Ostatnie nasze mecze z tą drużyną nie wyglądały najlepiej, bowiem przegrywaliśmy, przy czym bardzo bolesna była porażka z listopada, kiedy to straciliśmy wtedy tytuł mistrzowski. Z kolei na hali przegraliśmy 5:6. Czas zatem na rewanż, który pomógłby w dobrym otwarciu sezonu. Na pewno nie będzie nam jednak łatwo, zważywszy jeszcze na to, że nie wiemy do końca, w jakim składzie zagramy. Wierzymy jednak, że powalczymy i na pewno damy z siebie wszystko.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy jutro na Orlik, a wszystkim drużynom życzymy powodzenia.

Zwycięskie pożegnanie z halą

• autor: kubusa96, 2015-03-03 22:52

Sobotni mecz z Sokołem Kaszewice zakończył naszą przygodę z III edycją ligi halowej ,,Champions League". W Szczercowie w gminnych derbach odnieśliśmy pewne zwycięstwo 6:1, dające nam ostatecznie jedenaste miejsce w tabeli. Więcej o meczu w rozwinięciu newsa.

Sokół Kaszewice - FC Parzno 1:6
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sokół Kaszewice 1:6 FC Parzno
2015-05-09, 19:30:00